Doprava

Strava

Typ zájazdu Pobytové zájazdy

Kód zájazdu1235457

Cena od 0.00 €

Organizátor zájazdu

0 termínov vyhovujúcich filtru

Termín

Dĺžka pobytu

Cena

Doprava

Odjazd

 

Apt. domy Diana


Upresnenie:
dva štvorposchodové apartmánové domy (Est a Ovest) a dvojpodlažné vily v prvej línii od pláže

Poloha / pláž:
Bibione - Lido del Sole, pláž - 30 m, centrum - 1,7 km

Vybavenosť a služby:
1 vyhradené parkovacie miesto / apartmán

Popis apartmánov:
trilo 5/6:
45 až 50 m2 - 1 spálňa s manželskou posteľou, 1 spálňa s 2 samostatnými lôžkami, obývacia izba s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom (možno aj typ "zásuvka") pre 1 alebo 2 osoby, sociálne zariadenie so sprchou, balkón (vo vilke možnosť predzáhradky)

Vybavenosť apartmánov:
klimatizácia, TV, spravidla trezor

Upozornenie:
plážový servis pozostáva zo slnečníka, lehátka a plážového kresla; ponúkaný je na prevažnej väčšine pláží v Bibione - v období od 15.05. do 24.09.

Upozornenie:
pobytová taxa / povinná úhrada na mieste: 0,75 € / deň / os. od 4 rokov (účtovaná je maximálne za 10 dní)

Upozornenie:
obed - 13 € / osoba / deň sú podávané v reštaurácii; na výber z jedálneho lístku a servírovaný je tiež zeleninový šalát, cena zahŕňa tiež 0,5 l vody či 0,25 l iného nealkoholického nápoja alebo stolového vína) večera - 13 € / deň / osoba (večere sú podávané v reštaurácii; na výber z jedálneho lístku a servírovaný je tiež zeleninový šalát, cena zahŕňa tiež 0,5 l vody či 0,25 l iného nealkoholického nápoja alebo stolového vína)

Upozornenie:
detská postieľka: len na vyžiadanie v CK; max. 1 nad rámec plného obsadenia apartmánu; pre dieťa do nedovŕšených 2 rokov

Dĺžka pobytu / špeciálna ponuka:
ľubovoľne dlhé pobyty od 3 nocí v období do 18.06. a od 10.09. / nástup okrem nedele; ostatné termíny min. 7 nocí EB ZĽAVY platné do 31.3. 5 % / 23.04. - 25.06. a 10.09. do 02.10.

Výhody a nevýhody:
- veľmi pozitívne hodnotené ubytovanie najmä pre svoju fantastickú polohu priamo pri pláži, zároveň v pokojnej a zelenej časti  - niektoré byty s bočným výhľadom na more - vhodné aj pre rodiny s deťmi - aquapark Aquasplash 10 km - ideálne pre milovníkov cykloturistiky - pre malých aj veľkých cyklistov aj korčuliarov aj vyznávačov loptových športov (beach volleybalové, nohejbalové aj tenisové kurty, aj.) - ponuka len jedinej typológie (-) - väčšia vzdialenosť do centrálnej časti Bibione (-)

Vzdialenosť od centra1.7 km

Vzdialenosť od pláže0.03 km

Chcete viac?

Víza, cestovné poistenie, tématické pobyty...