Doprava Letecká

Strava Raňajky, polpenzia

Typ zájazdu Pobytové zájazdy, Exotika

Kód zájazdu1172655

Cena od 1,999.00 €

Organizátor zájazdu ESO travel s.r.o.

9 termínov vyhovujúcich filtru

Termín

Dĺžka pobytu

Cena

Doprava

Odjazd

 

Termín 22/10/2021

Dĺžka pobytu 8 dní

Cena 1,999.00 €

Doprava letecká

Odjazd Viedeň

Termín 29/10/2021

Dĺžka pobytu 8 dní

Cena 1,999.00 €

Doprava letecká

Odjazd Viedeň

Termín 05/11/2021

Dĺžka pobytu 8 dní

Cena 1,999.00 €

Doprava letecká

Odjazd Viedeň

Termín 12/11/2021

Dĺžka pobytu 8 dní

Cena 1,999.00 €

Doprava letecká

Odjazd Viedeň

Termín 19/11/2021

Dĺžka pobytu 8 dní

Cena 1,999.00 €

Doprava letecká

Odjazd Viedeň

Termín 26/11/2021

Dĺžka pobytu 8 dní

Cena 1,999.00 €

Doprava letecká

Odjazd Viedeň

Termín 03/12/2021

Dĺžka pobytu 8 dní

Cena 1,999.00 €

Doprava letecká

Odjazd Viedeň

Termín 10/12/2021

Dĺžka pobytu 8 dní

Cena 1,999.00 €

Doprava letecká

Odjazd Viedeň

Termín 17/12/2021

Dĺžka pobytu 8 dní

Cena 1,999.00 €

Doprava letecká

Odjazd Viedeň

Fairmont The Palm


Program

1: BRATISLAVA - DUBAJ
Odbavenie na letisku 2 hodiny pred odletom a odlet. Prílet do Dubaja, transfer do hotela, nocľah.

2 - 7: POBYT V DUBAJI
Raňajky. Pobyt v hoteli podľa výberu v meste (hotely organizujú 2 x denne zdarma transfery na pláž) či v hoteli priamo na pláži (plážové hotely sú o niečo drahšie). Voľno na kúpanie či vodné športy. V Dubaji sú ideálne nákupné možnosti vo všetkých nákupných centrách za veľmi priaznivé ceny. Možnosť využitia širokej ponuky fakultatívnych výletov s českým delegátom - poldenná prehliadka mesta, výlet do susedného emirátu Sharjah, púštne safari s večerou.

8: ODLET DO BRATISLAVY
Transfer na letisko, odlet a prílet do Bratislavy.

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke. V prípade pečiatky z Izraela v cestovnom pase môže byť vstup do Spojených arabských emirátov zakázaný.

Termíny je možné predlžovať a odlety môžu byť aj z Viedne, Budapešti a Prahy.

Od 31.03.2014 je každý hosť ubytovaný v Dubaji povinný zaplatiť pobytovú taxu "Tourism Dirham". Poplatok je splatný na mieste pri odchode z hotela. Cena za izbu a noc:
5* hotel 20 AED (cca 5 EUR)
4* hotel 15 AED (cca 3,75 EUR)
3* a 2* hotel 10 AED ( cca 2,5 EUR)

COVID garancia – priplaťte si sumou 5,- EUR/osoba/deň garanciu preplatenia storno poplatkov ak budete pozitívne testovaný na COVID–19 v lehote 14 dní a menej pred nástupom na zájazd.

Klient si túto službu musí v CK objednať a uhradiť poplatok „COVID garancia” vo výške 5,- Eur/osoba/ deň. Táto položka musí byť jasne uvedená v zmluve o zájazde ako samostatný poplatok. Podmienkou je, že klient musí mať cez CK objednané aj komplexné cestovné poistenie ECP PLUS a STORNO PLUS na celkovú cenu zájazdu.

V prípade, že klient pred vycestovaním dostane pozitívny výsledok PCR testu na COVID-19 14 dní a menej pred nástupom na zájazd, cestovná kancelária deklaruje, že klient, ktorý si zakúpil komplexné cestovné poistenie ECP PLUS a zaplatil poplatok „COVID garancia”, má nárok na preplatenie stornopoplatku od CK a teda má nárok na vrátenie uhradenej zálohy za zájazd, na ktorý z tohto dôvodu nenastúpi. Nárok na preplatenie stornopoplatku vzniká pre všetky spolucestujúce osoby na spoločnej zmluve o zájazde v prípade, že majú zaplatené cestovné poistenie ECP a poplatok „COVID garancia”.

Cena zahrnuje:
leteckú dopravu Bratislava - Dubaj - Bratislava
transfer letisko – hotel – letisko
7 x nocľah s raňajkami, polpenziou alebo s All Inclusive v Dubaji alebo ostatných emirátoch
asistenciu českého delegáta v Dubaji, Sharjah, Ajman a Ras Al Khaimah (v ostatných emirátoch asistencia po telefóne)
asistenciu partnerskej cestovnej kancelárie

Cena nezahrnuje:
letiskové taxy 199,-EUR
stravu a nápoje v lietadle - FLY DUBAI
fakultatívne výlety
cestovné poistenie ECP PLUS 5,- EUR/osoba/deň
pobytovú taxu v Dubaji, Ras Al Khaimah a Abu Dhabi


Fairmont The Palm


Popis:
tento luxusný plážový hotel je jedinečným rekreačným cieľom pre rodiny s deťmi aj pre milovníkov kombinácie mestskej a plážovej dovolenky. Nachádza sa pri promenáde „Golden Mile“ s obchodmi, kaviarňami, reštauráciami i bežeckou dráhou. Medzinárodné letisko cca 30 km.

Vybavenie:
recepcia, 8 vynikajúcich reštaurácií, kaviareň, cukráreň, cigarový bar, bar pri bazéne, 4 bazény s regulovanou teplotou vody, detský bazén, slnečná terasa, detské ihrisko, možnosť služby „Fairmont Gold“ (za poplatok; zahŕňa privátny lounge i množstvo iných doplnkových služieb), fitness a SPA centrum, salón krásy, kaderníctvo, business centrum, zmenáreň, bankomat, denná tlač, turistické centrum, bezbariérový prístup, Wi-Fi pripojenie v celom hoteli zdarma.

Vybavenie izieb:
381 priestranných klimatizovaných izieb v tradičnom arabskom duchu, disponujúce vlastným sociálnym zariadením (sprcha, WC), fénom, toaletnými potrebami, žehličkou a žehliacou doskou, županmi, papučami, SAT-TV, setom na prípravu kávy a čaju, minibarom, trezorom, súkromným balkónom so sedením a nádherným výhľadom. Wi-Fi pripojenie na izbe je zdarma.

Stravovanie:
raňajky formou bohatého bufetu, možnosť polpenzie alebo plnej penzie za príplatok. Obedy a večere sú možné Á la carte v niektorej z tunajších vynikajúcich reštaurácií.

Pláž:
450 m dlhá piesočná pláž priamo pri hoteli. Ležadlá, slnečníky a plážové osušky sú k dispozícii zdarma pri bazéne aj na pláži.

Zábava a šport:
tematické programy, aquagym, biliard, plážový volejbal, bazény, fitness centrum, nemotorizované a motorizované vodné športy na pláži (niektoré za poplatok), SPA centrum, jóga, výlety do okolia a nákupné možnosti.


https://www.fairmont.com/palm-dubai/

Vzdialenosť od letiska30 km

Chcete viac?

Víza, cestovné poistenie, tématické pobyty...