Doprava Vlastná

Strava

Typ zájazdu Pobytové zájazdy

Kód zájazdu1166058

Cena od 41.00 €

Organizátor zájazdu

0 termínov vyhovujúcich filtru

Termín

Dĺžka pobytu

Cena

Doprava

Odjazd

 

Falkensteiner Premium Apartmány Senia


Prečo práve sem:
Ubytovací zařízení je zapojeno do projektu chorvatské vlády Safe stay in Coratia, v rámci kterého je pro Vaši bezpečnou dovolenou garantováno dodržování přísných zdravotních a hygienických protokolů a standardů.

Poloha:
moderný apartmánový komplex leží cca 1 km od centra Petrčane.

Vybavenie a služby:
Galia Bistro-Bar.

Ubytovanie:
Typ apt. 2 (+1) A - 40m2, max. obsadenosť 2 dospelí + 1 dieťa do 18 rokov, dvojlôžková spálňa s manželskou posteľou, denná miestnosť s jedálňou a rozkladacím gaučom pre dieťa do 18 rokov, kúpeľňa so sprchou a WC, vybavený kuchynský kút. Typ apt. 2 + 2 (+1) B - 60m2, max. obsadenosť 2 dospelí + 3 deti do 18 rokov, dvojlôžková spálňa s manželskou posteľou s kúpeľňou a WC, detská izba s rozkladacím gaučom pre 2 deti do 18 rokov, denná miestnosť s jedálňou a rozkladacím gaučom pre dieťa do 18 rokov, kúpeľňa so sprchou a WC, vybavený kuchynský kút. Typ apt. 2 + 2 (+1) C - 80m2, max. obsadenosť 4 dospelí + 1 dieťa do 18 rokov alebo 2 dospelí + 3 deti do 18 rokov, dvojlôžková spálňa s manželskou posteľou s kúpeľňou a WC, dvojlôžková izba s manželskou posteľou alebo oddelenými lôžkami , denná miestnosť s jedálňou a rozkladacím gaučom pre dieťa do 18 rokov, kúpeľňa so sprchou a WC, vybavený kuchynský kút. Typ apt. 4 + 2 (+1) D - 100m2, max. obsadenosť 4 dospelí + 3 deti do 18 rokov, dvojlôžková spálňa s manželskou posteľou s kúpeľňou a WC, dvojlôžková izba s manželskou posteľou alebo oddelenými lôžkami, detská izba s rozkladacím gaučom pre 2 deti do 18 rokov, denná miestnosť s jedálňou a rozkladacím gaučom pre dieťa do 18 rokov, kúpeľňa so sprchou, oddelené WC, vybavený kuchynský kút. Všetky apartmány majú individuálne riadenú klimatizáciu, SAT TV, telefón, trezor, fén, Wi-Fi, vybavenie kuchynského kúta zahŕňa sporák so sklokeramickou doskou, mikrovlnnú rúru, chladničku, kávovar. sendvičovač.

Stravovanie:
vlastné, s možnosťou dokúpenia polpenzie formou bufetu v hoteli Iadera 5 * alebo plnej penzie formou bufetu v hoteli Diadora 4 *.

Pláž:

okruhliaková, kamenistá, cca 150 m, sprchy na pláži.


Šport a zábava:
2x vonkajší bazén s rozmermi 10x18. Za poplatok možnosť využívania športových a voľnočasových aktivít pri hoteli Diadora. V rezorte sa ďalej nachádza 7 tenisových kurtov, golfové ihrisko, športové ihrisko, minigolf, bowling (všetko za poplatok).


Doplňujúce informácie:
Parkovanie za poplatok 9,5 EUR / deň - platí sa na mieste. Pobytová taxa cca 1,34 EUR / os. / deň - platí sa na mieste. Možnosť využitia wellness centra v hoteli Iadera za poplatok 66 EUR / os. / deň. Upratovanie apartmánu prebieha 1 x týždenne, na vyžiadanie je možné si objednať denné upratovanie (za poplatok).

Zľavy pre deti:
dieťa do 18 rokov na prístelke - ZADARMO.

Cena zahŕňa:
ubytovanie na vybraný počet nocí, spotrebu vody a energie, používanie kuchynského vybavením, výmenu posteľnej bielizne 1x týždenne, uteráky, záverečné upratovanie.

Voliteľné doplatky:
Možnosť dokúpenia: cestovného poistenia vrátane poistenia storna zájazdu, polpenzia: dieťa do 3 rokov - ZADARMO, dieťa 3-10 rokov - 209 EUR / týždeň, osoba od 10 rokov - 409 EUR/ týždeň, plná penzia: dieťa do 3 rokov - ZADARMO, dieťa 3-10 rokov - 229 EUR / týždeň, osoba od 10 rokov - 459 EUR/ týždeň.. Na vyžiadanie: pes cca 25 EUR / deň (platba na mieste).

Vzdialenosť od centra1 km

Vzdialenosť od pláže0.15 km

Chcete viac?

Víza, cestovné poistenie, tématické pobyty...