Doprava

Strava

Typ zájazdu Pobytové zájazdy

Kód zájazdu1166025

Cena od 0.00 €

Organizátor zájazdu

0 termínov vyhovujúcich filtru

Termín

Dĺžka pobytu

Cena

Doprava

Odjazd

 

Mobilní Domky Solaris


Poloha:
kemp Solaris sa nachádza v borovicovom lese, v modernom rezorte Amadria Park. Rozsiahly hotelový a športovo-relaxačné resort Amadria Park (predtým Solaris Beach Resort), ktorý leží v zátoke obklopenej borovicovým lesom cca 6 km od mestečka Šibenik, je známy ako najlepšie vybavené stredisko na Jadrane, ponúka možnosť širokého športového a spoločenské vyžitie. V roku 2013 bol v rezorte otvorený najväčší Aquapark v regióne - šmykľavky, whirlpool, 200 m dlhá "lenivá" rieka, vodné efekty, detská zóna, atď. (Denné vstupné sa platí na mieste - dieťa do 6 rokov - cca 11 EUR/deň/vstup, osoby od 6 rokov - cca 15 EUR/deň/vstup).

Vybavenie a služby:
reštaurácia, snack bar, beach bar, zmenáreň, trezor na recepcii, internetový kútik a Wi-Fi za poplatok, parkovisko ZADARMO (vždy pre 1 auto/mobilné domček). v areáli rezortu: reštaurácie, aperitív bary, market, zmenárne, obchody so suvenírmi, štýlová dalmátska dedinka ethno Village tvorená kamennými domami ponúkajúca miestne špeciality, talianska reštaurácia Trattoria, Steak house, Cake and Sweet Dreams house s ponukou špičkových sladkých pochutín, plážový en Vougue Beach Club obľúbený najmä u mladej generácie.

Ubytovanie:
klimatizované domčeky 32 m2 - 2 lôžková spálňa s manželskou posteľou, jeden dvojlôžková izba s dvoma lôžkami (80x200cm), denná miestnosť s jedálňou s rozkladacím gaučom vhodným pre dve deti do 12 rokov, vybavený kuchynský kút, SAT TV, sprcha a WC, denné miestnosť s jedálňou, terasa so záhradným nábytkom.

Stravovanie:
individuálne.

Pláž:
okrúhliaková cca 250 m, vhodná pre deti, sprchy na pláži.

Šport a zábava:
vonkajší bazén s morskou vodou, areálu rezortu sú k dispozícii: tenisové kurty, stolný tenis, animácie pre deti i dospelých, aerobic, plážový volejbal, minigolf, požičovňa bicyklov, detské ihriská, vodné športy, pre deti - pirátsky golf, turistický vláčik, trampolíny a množstvo atrakcií pre celú rodinu. Za poplatok vstup do Wellness & Spa centra (pri hoteli Ivan) - 6 vnútorných bazénov so slanou aj sladkou vodou rôznych teplôt a whirlpool.

Doplňujúce informácie:
Pobytová taxa (cca 1,10 EUR/deň osoba od 18 rokov, cca 0,55 EUR/deň dieťa 12-18 rokov) a prihlasovací poplatok (cca 1 EUR/osoba/pobyt) sa platí na mieste.

Zľavy pre deti:
Dieťa do 12 rokov na prístelke - ZADARMO.

Cena zahŕňa:
Ubytovanie na vybraný počet nocí, spotrebu vody a energie, používanie kuchynského vybavenia, výmena posteľnej bielizne 1x týždenne, záverečné upratovanie, parkovacie miesto pre jeden automobil.

Voliteľné doplatky:
Možnosť dokúpenia: cestovného poistenia vrátane poistenia storna zájazdu. Na vyžiadanie: pobyt so psom cca 10 EUR/deň - platí sa na mieste.

Chcete viac?

Víza, cestovné poistenie, tématické pobyty...