Doprava

Strava

Typ zájazdu Pobytové zájazdy, Potápanie, Pre rodiny s deťmi

Kód zájazdu1165995

Cena od 0.00 €

Organizátor zájazdu

0 termínov vyhovujúcich filtru

Termín

Dĺžka pobytu

Cena

Doprava

Odjazd

 

Apartmány Arena Verudela Beach


Prečo práve sem:
Ubytovacie zariadenie je zapojené do projektu chorvátskej vlády Safe stay in Coratia, v rámci ktorého je pre Vašu bezpečnú dovolenku garantované dodržiavanie prísnych zdravotných a hygienických protokolov a štandardov,

Poloha:
komplexne vybavené v roku 2020 novo renovované stredisko apartmánov Verudela Beach v mediteránskej zeleni cca 500 m západne od poloostrovčeka Verudela, cca 4 km južne od centra Puly.

Vybavenie a služby:
reštaurácia, plážová reštaurácia, snack bary, pizzerie, market, zmenáreň, trezor, terasa, Wi-Fi v spoločných priestoroch ZADARMO, parkovisko.

Ubytovanie:
novo renovované klimatizované apartmány typ Apt 2 + 1 - cca 29 m2 - 2lôžková spálňa a denná miestnosť s rozkladacím gaučom, Apt. B2 + 2 - cca 30-40 m2 - 2lôžková spálňa a denná miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, vždy vybavený kuchyn. kút (mikrovlnná rúra, kávovar), sprcha a WC, fén, LCD TV, trezor, balkón. Apartmány typ PREMIUM majú orientáciu na morskú stranu.

Stravovanie:
individuálne, s možnosťou dokúpenia polpenzie (formou bufetu).

Pláž:
kamenistá a okruhliaková, cca 100-200 m, prístup na pláž po schodoch.


Šport a zábava:
v apartmánovom stredisku Park Plaža Verudela - 3 vonkajšie bazény s morskou vodou, detský bazén, tenisové kurty, stolný tenis, minigolf, squash, ihrisko na loptové hry, aerobic, animácie, potápačské centrum, vodné športy.  


Doplňujúce informácie:
ležadlá a slnečníky pri bazéne a na pláži za poplatok.

Zľavy pre deti:
Dieťa do 2 rokov bez nároku na lôžko - ZADARMO.

Cena zahŕňa:
ubytovanie na vybraný počet nocí, spotrebu vody a energie, používanie kuchynského vybavenia, výmena posteľnej bielizne 1x týždenne, záverečné upratovanie, pobytová taxa.

Voliteľné doplatky:
Možnosť dokúpenia: cestovného poistenia vrátane poistenia storna zájazdu. dieťa do 6 rokov - ZADARMO, dieťa 6 -12 rokov do 3.7. a od 28.8. - 79 EUR/os./týždeň, v termíne 3.7.- 28.8. - 79 EUR/os./týždeň, osoba od 12 rokov v termíne do 3.7. a od 28.8. - 149 EUR/os./týždeň, v termíne 3.7.- 28.8. - 159 EUR/os./týždeň. Na vyžiadanie: detská postieľka - ZADARMO, pes (12 EUR / deň) - platí sa na mieste.

Vzdialenosť od centra4 km

Vzdialenosť od pláže0.1 km

Chcete viac?

Víza, cestovné poistenie, tématické pobyty...