Doprava Vlastná

Strava Raňajky, polpenzia

Typ zájazdu Pobytové zájazdy

Kód zájazdu1165991

Cena od 65.00 €

Organizátor zájazdu TRAVEL FAMILY s.r.o.

1 termínov vyhovujúcich filtru

Termín

Dĺžka pobytu

Cena

Doprava

Odjazd

 

Termín 20/10/2021

Dĺžka pobytu 3 dní

Cena 65.00 €

Doprava vlastná

Odjazd ----

La Luna Island Hotel


Poloha:
moderný hotel ležiaci na samom brehu mora v mestečku Jakišnica, cca 14 km od centra mesta Novalja. Hotel je taktiež známy ako business centrum.

Vybavenie a služby:
reštaurácia, aperitív bar, zmenáreň, konferenčné sály, výťah, parkovisko ZADARMO, terasa.

Ubytovanie:
komfortné klimatizované 2lôžkové izby so sprchou a WC, SAT TV, minibarom, telefónom, fénom, Wi-Fi ZADARMO, s možnosťou prístelky. Izby DE majú balkón s orientáciou na morskú stranu.

Stravovanie:
raňajky formou bufetu, polpenzia - raňajky a večere formou bufetu.

Pláž:
prírodná, kamenistá, betónové pláty, cca 30 m.


Šport a zábava:
vonkajší a vnútorný bazén s morskou vodou (1.6.-15.9.), detský bazén, wellness - jacuzzi, parný kúpeľ, sauna, masáže (všetko za poplatok), fitness, animácie (v termíne od 14. 6. - 15. 9.)


Doplňujúce informácie:
Ležadlá pri bazéne a na pláži ZADARMO - v obmedzenom množstve. Možnosť zabezpečenia transferu na pláž Zrće, ktorá je preslávená festivalmi a bohatým nočným životom - za poplatok. Možnosť parkovania v garáži - 10 EUR/deň - platí sa na mieste. Detská postielka - 10 EUR/deň - platí sa na mieste. Pobytová taxa cca 1,5 EUR/os./deň - platí sa na mieste.

Zľavy pre deti:
dieťa do 2 rokov bez nároku na lôžko a stravu - ZADARMO. Dieťa do 7 rokov s 2 dospelými - ZADARMO. Dieťa od 7 do 12 rokov s 2 dospelými - zľava 50 %. Dieťa do 7 rokov s 1 dospelými - zľava 50 %. Dieťa od 7 do 12 rokov s 1 dospelým - zľava 30 %. Osoba od 12 rokov na prístelke - zľava 20 %.

Výhody a benefity:
Pri zakúpení pobytu na 7 alebo 14 nocí v období do 29.5. a 4.9. Vám poskytneme mimoriadnu zľavu 15 % - túto zľavu nie je možné kombinovať so zľavou za skorý nákup.

Cena zahŕňa:
ubytovanie, raňajky/polpenziu na vybraný počet nocí.

Voliteľné doplatky:
cestovné poistenie vrátane poistenia storna zájazdu. Na vyžiadanie: detská postieľka (10 EUR/deň), platba na mieste. Možnosť parkovania v garáži za poplatok 10 EUR/deň.

Vzdialenosť od centra14 km

Vzdialenosť od pláže0.03 km

Chcete viac?

Víza, cestovné poistenie, tématické pobyty...