Doprava

Strava

Typ zájazdu Pobytové zájazdy, Pre rodiny s deťmi

Kód zájazdu1160761

Cena od 0.00 €

Organizátor zájazdu

0 termínov vyhovujúcich filtru

Termín

Dĺžka pobytu

Cena

Doprava

Odjazd

 

Salinera


Poloha:
hotel *** / **** obklopený meditranským parkom v pokojnej časť mestečka Strunjan, cca 3 km od Portorože. 

Vybavenie a služby:
reštaurácia, bar, terasa, zmenáreň, výťah, Wi-Fi ZADARMO, trezor, plážový bar, hotelové parkovisko ZADARMO. Hotel ponúka služby rovnako ako pre rekreačných, tak aj pre profesionálnych cyklistov.

Ubytovanie:
2lôžkové izby *** niektoré s možnosťou prístelky (pre dieťa do 10 rokov), so sprchou a WC, SAT TV, telefónom, fénom. Klimatizované 2lôžkové izby sú **** kategórie, niektoré s možnosťou prístelky, so sprchou a WC, SAT TV, telefónom, fénom, minibarom a balkónom.

Stravovanie:
raňajky a večere formou bufetu s možnosťou dokúpenia obedov. 

Pláž:
trávnatá, betónové pláty, cca 50 m. Ležadlá a slnečníky na pláži za poplatok.


Šport a zábava:
vonkajší bazén (otvorený v termíne 15. 6. - 15. 9.) a vnútorný bazén (zatvorený v 7. mesiaci) s morskou vodou, wellness - sauna, masáže, animácie (v 7. a 8. mesiaci), požičovňa bicyklov, detské ihrisko. 


Doplňujúce informácie:
Prihlasovací poplatok cca 1 EUR/os./pobyt a pobytová taxa cca 2,5 EUR/os./deň - platí sa na recepcii hotela. 

Zľavy pre deti:
dieťa do 2 rokov bez nároku na lôžko a stravu - ZADARMO. Dieťa do 12 rokov na základnom lôžku s 1 dospelým - zľava 20 %. ZĽAVY PRE IZBY 2(+1) a 2(+1) BM: dieťa do 12 rokov na prístelke s 2 dospelými - ZADARMO. ZĽAVA PRE IZBU 2(+1)***: dieťa do 10 rokov na prístelke s 2 dospelými - ZADARMO. Na zľavy pre osoby od 12 rokov na prístelke s 2 dospelými sa informujte na webe alebo v Ck.

Cena zahŕňa:
ubytovanie, raňajky/polpenziu na vybraný počet nocí. Silvestrovský pobyt 2021 zahŕňa navyše silvestrovskú večeru so živou hudbou a pitím, novoročný darček, novoročný brunch (1.januára), neobmedzené využitie vnútorného vyhrievaného bazénu s morskou vodou.

Voliteľné doplatky:
Možnosť dokúpenia: cestovného poistenia vrátane poistenia storna zájazdu, obedov dieťa do 12 rokov 69 EUR/os./deň, osoba od 12 rokov 89 EUR/os./deň. Na vyžiadanie - detské postieľka - 7 EUR/deň - platba na mieste.

Vzdialenosť od centra3 km

Vzdialenosť od pláže0.05 km

Chcete viac?

Víza, cestovné poistenie, tématické pobyty...