Doprava Vlastná

Strava Polpenzia, light all Inclusive

Typ zájazdu Pobytové zájazdy, Pre rodiny s deťmi

Kód zájazdu1160267

Cena od 80.00 €

Organizátor zájazdu TRAVEL FAMILY s.r.o.

1 termínov vyhovujúcich filtru

Termín

Dĺžka pobytu

Cena

Doprava

Odjazd

 

Termín 20/10/2021

Dĺžka pobytu 3 dní

Cena 80.00 €

Doprava vlastná

Odjazd ----

Vily Bellevue


Poloha:
zrekonštruovaný hotelový komplex, štyroch depandancov a viliek v pokojnom prostredí, cca 800 m západne od Orebića.

Vybavenie a služby:
v hoteli - klimatizovaná reštaurácia s terasou, "piano" bar s terasou, zmenáreň, trezor, Wi-Fi ZADARMO, bezplatné parkovisko.

Ubytovanie:
moderné klimatizované 2lôžkové izby so sprchou a WC, SAT TV, Wi-Fi ZADARMO, telefónom, kávovarom, mikrovlnou rúrou, fénom, trezorom, terasou s možnosťou 1-2 prísteliek (rozkladací gauč). Izba 4(+1) BM -2 dvojlôžkové spálne a denná miestnosť s rozkladacím gaučom. 

Stravovanie:
polopenze - snídaně a večeře formou bufetu, k večeři - čepované místní nápoje: pivo, víno nebo džus. Služby ALL INCLUSIVE LIGHT - plná penze formou bufetu, k obědu a večeři - čepované místní nápoje: pivo, víno nebo džus.

Pláž:
okruhliaková, kamenistá, cca 30 m, vhodná pre deti.


Šport a zábava:
vonkajší bazén so sladkou vodou, detský bazén, tenisové kurty, stolný tenis, detské ihrisko, animácie, ihrisko na loptové hry.


Doplňujúce informácie:
Pobytová taxa cca 1,5 EUR / os. / Deň - platí sa na mieste. Ležadlá a slnečníky pri bazéne ZADARMO (v obmedzenom množstve) a na pláži za poplatok.

Zľavy pre deti:
Zľavy pre izbu 2(+1): dieťa do 7 rokov s 2 dospelými - ZADARMO. Dieťa od 7 do 14 rokov s 2 dospelými - zľava 50 %. Dieťa do 7 rokov s 1 dospelým - zľava 50 %. Dieťa od 7 do 14 rokov s 1 dospelým - zľava 25 %. Osoba od 14 rokov s 2 dospelými - zľava 20 %. Zľavy pre izbu 2(+2) a 4(+1): dieťa do 14 rokov na prístelke s 2 dospelými - zľava 50%.

Výhody a benefity:
v termínoch do 4.6.2018 a od 18.9. vám pri zakúpení pobyt na 7 alebo 14 nocí poskytneme mimoriadnu zľavu 15 %. V termínoch pobytov s platnosťou mimoriadnych zliav sú deti do 14 rokov na prístelke ZADARMO. V termínoch 19.6.-10.9.vám poskytneme zľavu 10 % pri zakúpení pobytu na 10 a viac nocí. Tieto zľavy nie je možné kombinovať so zľavou za skorý nákup.

Cena zahŕňa:
ubytovanie, polpenziu/ALL INCLUSIVE Light na vybraný počet nocí.

Voliteľné doplatky:
Možnosť dokúpenia: cestovného poistenia vrátane poistenia storna zájazdu. Na vyžiadanie: detská postieľka - ZADARMO.

Vzdialenosť od centra0.8 km

Vzdialenosť od pláže0.03 km

Chcete viac?

Víza, cestovné poistenie, tématické pobyty...