Doprava

Strava

Typ zájazdu Pobytové zájazdy, Exotika, Potápanie

Kód zájazdu1153385

Cena od 0.00 €

Organizátor zájazdu

0 termínov vyhovujúcich filtru

Termín

Dĺžka pobytu

Cena

Doprava

Odjazd

 

Malahini Kuda Bandos


Program
1: ODLET Z VIEDNE
Odbavenie na letisku 2 hodiny pred odletom. Odlet do Malé.

2: PRÍLET NA MALEDIVY
Prílet na Maledivy do hlavného mesta Malé. Transfer do hotela. Ubytovanie, voľno.

3 - 8: POBYT PRI MORI
Voľný program. Maledivy tvorí celkom 1 200 ostrovčekov, ktoré vytvárajú celkom 19 súostroví. Na týchto atoloch - pôvodom koralových ostrovoch na vrcholoch podmorských sopiek sa určite nebudete nudiť. Prekrásne pláže s jemným bielym pieskom, teplé priezračné more Indické ho oceánu a príjemné tropické podnebie sú zárukou Vašej spokojnosti. Vyznávači potápania a šnorchlovania tu môžu pozorovať rozmanité koralové útesy a podmorský svet, môžete si vybrať z pestrej ponuky vodných športov a iných športových aktivít či obdivovať tropickú prírodu s množstvom paliem.

9: ODLET DO VIEDNE
V ranných hodinách transfer na letisko v Malé a odlet.

10: PRÍLET DO VIEDNE
Prílet do Viedne.

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.Všetky hotely sú na vyžiadanie a spätné potvrdenie.

COVID garancia – priplaťte si sumou 1,50 EUR/osoba/deň garanciu preplatenia storno poplatkov ak budete pozitívne testovaný na COVID–19 v lehote 14 dní a menej pred nástupom na zájazd.

Klient si túto službu musí v CK objednať a uhradiť poplatok „COVID garancia” vo výške 1,50 Eur/osoba/ deň. Táto položka musí byť jasne uvedená v zmluve o zájazde ako samostatný poplatok. Podmienkou je, že klient musí mať cez CK objednané aj komplexné cestovné poistenie ECP PLUS a STORNO PLUS na celkovú cenu zájazdu.

V prípade, že klient pred vycestovaním dostane pozitívny výsledok PCR testu na COVID-19 14 dní a menej pred nástupom na zájazd, cestovná kancelária deklaruje, že klient, ktorý si zakúpil komplexné cestovné poistenie ECP PLUS a zaplatil poplatok „COVID garancia”, má nárok na preplatenie stornopoplatku od CK a teda má nárok na vrátenie uhradenej zálohy za zájazd, na ktorý z tohto dôvodu nenastúpi. Nárok na preplatenie stornopoplatku vzniká pre všetky spolucestujúce osoby na spoločnej zmluve o zájazde v prípade, že majú zaplatené cestovné poistenie ECP a poplatok „COVID garancia”.

Cena zahrnuje:
leteckú dopravu Viedeň – Malé – Viedeň s leteckou spoločnosťou AUSTRIAN AIRLINES - priamy let
7 x nocľah vo vybranom hoteli, so stravou podľa výberu
transfer letisko - hotel - letisko
asistenciu partnerskej CK

Cena nezahrnuje:
letiskové taxy 399,- EUR
cestovné poistenie ECP PLUS 5,- EUR/osoba/deň
fakultatívne výlety


Malahini Kuda Bandos


Popis:
rezort Malahini Kuda Bandos sa nachádza na atole Severný Male (o veľkosti 40.000 m2), iba 10 minút rýchloloďou od medzinárodného letiska v Male. Relaxujte na krásnej pláži so širokou ponukou vodných aktivít, nechajte sa rozmaznávať v hotelovom SPA, vybite energiu v posilňovni s výhľadom na oceán alebo spoznajte okolie prechádzkou po pláži, prípadne výletmi ponúkanými rezortom. Večer na Vás čaká živá hudba, tematické párty na pláži a rôzne predstavenia.


Vybavenie:
vstupná hala s recepciou (24/7), záhrada, úschovňa batožiny, klimatizácia, hlavná reštaurácia Maaga, reštaurácia The Bluu, plážový bar Bar 75, SPA, jacuzzi, salón krásy, kaderníctvo, fitness centrum s výhľadom na oceán, bazén, obchod so suvenírmi a darčekmi, knižnica, zmenáreň, práčovňa, potápačské centrum, mólo, babysitting, detský klub, lekárska asistencia, Wi-Fi pripojenie.


Vybavenie izieb:
izba Garden s  kúpeľňou s WC, klimatizácia, posteľ typu King size, gauč, telefón, TV, trezor, Wi-Fi pripojenie, set na prípravu kávy a čaju, minibar, 2 fľaše vody na izbe, plážové uteráky, župan, žehliaca súprava a sušič vlasov na vyžiadanie, balkón/terasa. K dispozícii sú izby typu Beach Villa (40 m2), Superior room (27 m2), Deluxe room (18 m2), Classic room (17 m2) a Garden room (22-24 m2).


Stravovanie:
stravovanie možné vo plnej penzie či All inclusive. Reštaurácie: Maaga (hlavná reštaurácia s medzinárodnou kuchyňou, otvorená na raňajky – 07:30-10:00, obedy – 12:30-14:00 a večere 19:00-21:00), The Bluu (servíruje ľahké občerstvenie od 09:00 do 01:00 hod). V bare Bar 75 (beach bar) si môžete vychutnať alkoholické i nealkoholické drinky od 10:00 do 18:00 hod.


Pláž:
nádherná pláž s bielym pieskom. Slnečníky, ležadlá a plážové osušky k dispozícii zdarma.


Zábava a šport:
fitness centrum, SPA s 3 miestnosťami na procedúry, jacuzzi, masáže, bazén, futsal, beach volejbalové ihrisko, šípky, vonkajší stolný tenis, živá hudba, DJ, tematické beach party, filmové večery na pláži, animačný program, vodné športy na pláži (šnorchlovanie, potápanie, nočné potápanie, plavba katamaránom, na kanoe, jazda na banánoch, surfovanie, jet skiing, fun tube, paddle boardy, windsurfing, parasailing, bokkura sailing...), výlety do okolia.

Chcete viac?

Víza, cestovné poistenie, tématické pobyty...