Doprava Vlastná

Strava

Typ zájazdu Pobytové zájazdy

Kód zájazdu1136631

Cena od 48.00 €

Organizátor zájazdu

0 termínov vyhovujúcich filtru

Termín

Dĺžka pobytu

Cena

Doprava

Odjazd

 

Osejava


Poloha:
moderný hotel sa nachádza cca 100 m od centra mesta Makarska, v bezprostrednej blízkosti mora a s nádherným výhľadom na centrum Makarskej..

Vybavenie a služby:
caffe bar, reštaurácia, TV miestnosť, internetový kútik, terasa, kadernícky salón, trezor, parkovisko a garáž.

Ubytovanie:
klimatizované 2lôžkové izby so sprchou a WC, SAT TV, telefónom, minibarom, trezorom, fénom, Wi-Fi za poplatok. Izby 2(+2) JUNIOR SUITE - veľkosť 35 m2 majú navyše rozkladací gauč vo veľkosti francúzskeho lôžka, balkón s orientáciou na morskú stranu.

Stravovanie:
raňajky formou bufetu, polpenzia - raňajky formou bufetu a večere výber zo 4 menu.

Pláž:
betónové pláty, prírodná, cca 50 m, sprchy na pláži.

Šport a zábava:
vonkajší bazén so sladkou vodou, ležadlá a slnečníky pri bazéne v obmedzenom množstve, v blízkosti hotela - fitness, futbalové ihrisko, tenisové kurty, kolky, požičovňa bicyklov. V blízkosti hotela, cca 100 m, sa nachádza športové centrum Makarskej.

Doplňujúce informácie:
parkovanie za poplatok - cca 5 EUR/deň - platba na mieste, parkovanie v garáži na vyžiadanie - 15 EUR/deň - platba na mieste. Izby 2 (+1) sú prednostne obsadzované 3 osobami. Možnosť zapožičania bazénových osušiek na vratnú kauciu cca 50 HRK/deň.

Zľavy pre deti:
dieťa do 3 rokov bez nároku na lôžko a stravu - ZADARMO. Dieťa do 12 rokov na prístelke - zľava 50 %. Osoba od 12 rokov na prístelke - zľava 30 %. Na zľavy pre dieťa do 12 rokov na základnom lôžku s 1 dospelým sa informujte v CK.

Výhody a benefity:
pri zakúpení pobytu na 7, 14 nocí v období do 13.3.-7.5. a od 2.10. vám poskytneme zľavu 15 % - túto zľavu nie je možné kombinovať so zľavou za skorý nákup.

Cena zahŕňa:
ubytovanie, polpenziu/raňajky na vybraný počet nocí, pobytovú taxu.

Voliteľné doplatky:
Možnosť dokúpenia: cestovného poistenia vrátane poistenia storna zájazdu. Na vyžiadanie: detská postieľka - 10 EUR/deň - platba na mieste.

Vzdialenosť od centra0.1 km

Vzdialenosť od pláže0.05 km

Chcete viac?

Víza, cestovné poistenie, tématické pobyty...