Doprava

Strava

Typ zájazdu Športové podujatia

Kód zájazdu1136078

Cena od 0.00 €

Organizátor zájazdu

0 termínov vyhovujúcich filtru

Termín

Dĺžka pobytu

Cena

Doprava

Odjazd

 

AC Miláno - Crotone (letecky)


*INFORMATÍVNA PONUKA* Pre veľký záujem zverejňujeme plánovanú ponuku futbalových zájazdov. Vyplňte nezáväznú rezerváciu a v prípade uvoľnenia obmedzení vás budeme kontaktovať medzi prvými.

Letecký zájazd na AC Miláno - Crotone v cene od 230 € / osoba obsahuje:
LETENKY možnosti odletu: Bratislava, Viedeň, Budapešť *letiskové transfery radi zabezpečíme na vyžiadanie
UBYTOVANIE v overenom 3* hoteli s výhodnou polohou *vyšší štandard radi zabezpečíme na vyžiadanie
VSTUPENKU NA ZÁPAS základnej kategórie,  odporúčame doobjednať aj vstupenku na prehliadku štadiónov a ďalšie miestne atrakcie
DELEGÁTA na skupinových zájazdoch v Miláne asistujú našim klientom skúsení delegáti
DARČEKOVÚ POUKÁŽKU darujte zájazd ako originálny zážitok – radi pripravíme  na mieru
NÁŠ TIP odporúčame doobjednať  pre futbalové zájazdy v cene 3,5 € / osoba / deň
 
Čo nasleduje po vyplnení nezáväznej rezervácie?

Po odoslaní rezervácie vás budeme kontaktovať e-mailom s bližšími informáciami o doprave, ubytovaní, stravovaní, kategórii vstupeniek na zápas a o doplnkovom programe.


[embed]https://www.youtube.com/watch?v=jk_9uxIy_G8&t=6s[/embed]


Odporúčaný program zájazdu

PIATOK: Odlet do Talianska. Po prílete presun na hotel (ubytovanie najskôr od 14:00 hod). Odporúčame bezplatné atrakcie (napr. hrad Sforzesco, Casa Milan, Galleria Vittorio Emanuele II., fanshopy milánskych klubov, prechádzky romantickými uličkami). Radi zabezpečíme vstupenky na miestne atrakcie (napr. milánsky Dóm a múzeum, opera La Scala, hop-on hop-off autobus, návšteva vybraného športového / kultúrneho podujatia).

SOBOTA: Individuálny program.

NEDEĽA: Individuálny program. Neskôr presun na štadión a sledovanie zápasu.

PONDELOK: Odhlásenie z hotela (do 12:00 hod), neskôr presun na letisko.


Zájazd na mieru: Napíšte nám vaše požiadavky na dopravu, ubytovanie, vstupenky, doplnkový program a pripravíme ponuku presne pre vás.


5 DÔVODOV, PREČO VYCESTOVAŤ DO MILÁNA S CK:

Miláno je biznisovým centrom severného Talianska. Spája v sebe historické pamiatky a modernú architektúru, ktorú máte ako na dlani. Mesto je veľmi živé a top atrakcie (Galleria Vittorio Emanuele II, Duomo, hrad Sforzesco) sú navyše dostupné v pešej vzdialenosti.
Štadión San Siro s kapacitou 80 000 miest je jedným z najslávnejších futbalových stánkov v Európe. Delia sa o neho dva elitné talianske kluby Inter Miláno a AC Miláno. Čas na jeho návštevu sa však kráti, keďže do roku 2022 ho oba kluby plánujú zbúrať a na jeho mieste postaviť nový štadión. Pôjde o koniec jednej éry tohto slávneho futbalového mesta.
V Miláne si prídu na chuť najmä milovníci kvalitného mäsa. Keďže je mesto situované na severe krajiny, prímorskú kuchyňu strieda tá metropolitná. Steaky a kotlety nahrádzajú plody mora. Samozrejme aj tu nájdete skvelé talianske cestoviny, viac pozornosti tu však dostáva rizoto, ako napr. "risotto alla Milanese".
Ak hľadáte výlet mimo ruchu Milána, odporúčame viacero výletov, ako napr. k jazeru di Como, ktoré leži v nádhernom prostredí pod alpskými vrchmi a je od Milána vzdialené iba necelú hodinu cesty vlakom. Taktiež stojí za navštívenie historické mesto Bergamo.


Zájazdy do Milána organizujeme už od sezóny 2008/2009. Garantujeme najlepší pomer kvalita / cena na trhu a ponúkame vám naše skúsenosti na zabezpečenie skvelého výletu.

Dátum zápasu:
7.2.2021

Cena obsahuje:
Obojsmernú letenku, ubytovanie, vstupenku na zápas, služby delegáta, darčekovú poukážku

Štadión:
San Siro, Miláno

Chcete viac?

Víza, cestovné poistenie, tématické pobyty...