Doprava

Strava

Typ zájazdu Pobytové zájazdy, Lyžiarske zájazdy, Wellness, Pre rodiny s deťmi

Kód zájazdu1132506

Cena od 0.00 €

Organizátor zájazdu

0 termínov vyhovujúcich filtru

Termín

Dĺžka pobytu

Cena

Doprava

Odjazd

 

Residence Hotel & Club Donovaly


Úvod:
Residence Hotel & Club Donovaly je známy svojimi jedinečnými službami pre rozmanité typy hostí. Oddych a pohodu tu nájdu rodiny s deťmi, páry, priatelia, ale aj obchodní partneri. Naše služby uspokoja aj tých najnáročnejších návštevníkov. Hotel myslí aj na najmenších, pre ktorých je pripravený najväčší detský kútik na Donovaloch.

Poloha:
Hotel sa nachádza v srdci Slovenska priamo v obci Donovaly, ktorá je výnimočná svojou dostupnosťou zo všetkých kútov Slovenska. Residence Hotel & Club Donovaly sa nachádza neďaleko zjazdoviek a turistických trás v krásnom horskom prostredí.

Ubytovanie:
Hotel ponúka ubytovanie v elegantných, vkusne zariadených izbách a apartmánoch, ktoré spĺňajú tie najvyššie štandardy kvality. K dispozícii sú aj apartmány s jednou, alebo dvoma spálňami, ktorých súčasťou sú obývacia miestnosť, kuchyňa a balkón. Všetky izby sú vybavené LCD televízorom, internetovým pripojením, telefónom, trezorom, minibarom a v každej z kúpeľní sa nachádza vaňa. Balkón každej z izieb, či obývacích miestnosti poskytuje nádherný výhľad na okolité hory.
Dvojlôžková izba
(24,7 m2, max. obsadenie 2+0+1, balkón, samostatná kúpeľňa a WC)
Izba Superior
s možnosťou 2 prísteliek (50,9 m2, max. obsadenie 4+0+1, balkón, samostatná kúpeľňa a WC, oddelená obývacia miestnosť a spálňa, kuchynský kút - indukčná rúra s platňou, mikrovlnka, chladnička, práčka, umývačka riadu, varná kanvica)
Apartmán
so 4 pevnými lôžkami a 2 prístelkami (75,4 m2, max. obsadenie 4+2+2, 3 x balkón, samostatná obývacie miestnosť a 2 spálne so samostatnými kúpeľňami, kuchynská linka - indukčná rúra s platňou, mikrovlnka, chladnička, práčka, umývačka riadu, varná kanvica)

Stravovanie:
polpenzia • raňajky a večere formou bufetových stolov

Celková cena zahŕňa:
ubytovanie s polpenziou • vstup do saunového sveta a fitness pri pobyte na 5 a viac nocí

Celková cena nezahŕňa:
miestny poplatok 1€ / osoba / noc • vstup do saunového sveta a fitness pri pobyte kratšom ako 5 nocí

Doprava:
Hotel je dostupný individuálnou dopravou.

Chcete viac?

Víza, cestovné poistenie, tématické pobyty...