Doprava Letecká

Strava Raňajky, all Inclusive

Typ zájazdu Pobytové zájazdy, Exotika, Silvestrovský zájazd

Kód zájazdu1130022

Cena od 5,970.00 €

Organizátor zájazdu BUBO travel agency, s.r.o.

1 termínov vyhovujúcich filtru

Termín

Dĺžka pobytu

Cena

Doprava

Odjazd

 

Termín 25/12/2020

Dĺžka pobytu 12 dní

Cena 5,970.00 €

Doprava letecká

Odjazd Viedeň

Maldivy - Silvester privátnym lietadlom


Cestujte v slovenskej uzatvorenej skupine bez prestupu na letiskách, s ľuďmi s negatívnym testom na covid. Vonku prší, leje, neustále je tma, zima a ľadový vietor. Hygienik Vám radí ostať iba doma, počúvať tlačovky a pomaly sa chystať na koniec sveta. Hm. Čo tak vymeniť to za päťmetrové odstupy na pláži s bielym pieskom, usmiatych ľudí v šnorchloch, 34 stupňov a neustály pobyt na slnku a na čerstvom vzduchu? Poďte s nami loviť vitamín D3 a extra dávku zdravia na dlhú zimu!

1. deň:
Odlietame a smerujeme na Maldivy. Čo si dáte? Veuve Clicquot brut alebo Bombay Saphire? Užívajte, relaxujte, vypnite. SEPA filtre sa starajú o čistý a zdravý vzduch v lietadle a koronu necháte doma. Pohľad z výšky na uplakané Slovensko, zahalené v hmle, smogu a zime. Vypneme mobil, veď aj tak počas najbližších dní nebudeme sledovať žiadne korona prírastky, ale príliv a odliv... ináč... strašne veľa malých vĺn! Príjemný let do tepla.

2. deň:
V ranných hodinách prilietame na Maldivy do hlavného mesta Malé. Keď sa rozsvieti znak pripútať sa, pozrite von oknom. Modrý, tyrkysový oceán zaliaty slnkom, na ktorom hrajú ranný poker biele spenené vlny. Koho z vás o chvíľu ošpliechajú? Slnko už poriadne pripaľuje a vy viete, že ste si vybrali dobre. Po prílete a imigračnej kontrole sa presunieme do hotelovej lóže a odtiaľ nás odvezú do hotela. Teplý, sladký, lepkavý vzduch vám šepká do ucha, že toto, toto bude vaša dovolenka a vy sa už neviete dočkať. Nie, nie žiadne rady ako v Tatrách. Len vy, piesok, oceán a odstup od celého sveta.  Check in v hoteli. Welcome drink či domáci chladený čaj. Vyberiete tie najkrajšie plavky, ešte raz žmurknete do zrkadla a uistíte sa, že ste najkrajší na zemi a ideme na to! Relax! Na pláži budete len vy a spoločnosť vám na budú robiť žraloky a raje.

3. deň:
Relax na vašom ostrove. Už viete, čo budete dnes robiť? Vyberiete si lehátko a vytiahnete ho na pláž? Zaboríte nohy do piesku a manžel vám prinesie fľašu ranného chladeného prosecca? Necháte sa hladiť slnečnými lúčmi a skočíte do priezračnej vody, kde vyplašíte malého zvedavého žraloka? P.S. Nezabudnite sa pravidelne natierať opaľovacím krémom. Slnko pečie neustále. Odporúčame voňavý Australian Gold s kakaom.

4. deň:
A čo dnes? Nasadíte si vestu, šnorchel a vydáte sa objavovať podmorský svet? Či si zabeháte po bielom piesku a zahráte volejbal? Nezabudnite na instagram spoty a pravidelný upload!

5. deň:
Ochutnáte čerstvú chobotnicu a koktejl Maldivian Lady či Biyadhoo Special? Zoberiete do ruky čerstvý chladený kokos a zakopete sa do bieleho piesku? Na takéto ničnerobenie sa dá veľmi rýchlo zvyknúť.

6. deň:
Večer si oblečte najlepšie šaty a choďte na skvelú večeru. Nezabudnite, že topánky sa tu veľmi nenosia. Slnko zapadlo a pláži dominujú kraby pustovníky, sviečka sa jemne chveje vo vetre a vonku je nesmierne príjemne. Máte za sebou ďalší krásny deň. Ozaj, zajtra bude ešte krajší!

7. deň:
A je to tu. Rok 2020 sa začal dobre, potom bol celý čudný, no jeho záver vám celkom vyšiel. Čo poviete? Oslavujeme v teple, po členky v mori, zaslúžili sme si to.

8. deň:
Dnes si pospite dlhšie. Je prvý január. Nezabudnite, že dnes sa nemá jesť hydina, aby vám neodletelo šťastie. (A ani netopiere, to sme sa naučili v roku 2020). Budia vás viedenskí filharmonici a na krásnom modrom Dunaji vám isto závidia vaše modré more. 

9. deň:
Novoročné predsavzatia sme si dali. A dnes ich prvýkrát budeme dodržiavať. Boli ste ráno behať? Odolali ste dezertu pri večeri? Na prácu nemyslíte a mobil leží niekde na izbe? Dobre. Ste v raji.

10. deň:
Čas na parádny finiš. Už viete, čo tu robíte najradšej. Dnes si doprajte deň splnených prianí. My vieme, veď si tu priania plníte každý deň.

11. deň:
Áno, áno, mohla tá dovolenka trvať dhšie, ale zasa... ako dobre ste urobili, že ste sa na ňu na jeseň prihlásili? Užívajte si Maldivy naplno a pumpujte do tela vitamín Dé. Zajtra ideme do studenej Európy.

12. deň:
Smutný deň odchodu. Zbalíme si všetky veci, hlavne spomienky a odletíme domov. Zdieľanie zážitkov s rodinou a priateľmi a plánovanie ďalšej skvelej dovolenky.

Chcete viac?

Víza, cestovné poistenie, tématické pobyty...