Doprava Autobusová

Strava Raňajky

Typ zájazdu Poznávacie zájazdy

Kód zájazdu1128340

Cena od 119.00 €

Organizátor zájazdu Bc. Jana Bapcsányová PRIMA TRAVEL

1 termínov vyhovujúcich filtru

Termín

Dĺžka pobytu

Cena

Doprava

Odjazd

 

Termín 18/06/2022

Dĺžka pobytu 2 dní

Cena 119.00 €

Doprava autobusová

Odjazd

Zámok Buchlovice, plavba Baťovým kanálom, víno a kúpele Luhačovice


Popis a program zájazdu:
Poďte sa plaviť známym Baťovým kanálom a navštíviť romantické zámky a záhrady. Ochutnáte aj výborné víno, zavítate a na záver navštívite jedny z najkrajších a najlepších kúpeľov v Čechách - Luhačovice. 

Program :
1.deň :
odchod zo Slovenska v ranných hodinách. Prvou zastávkou bude čarokrásny zámok Buchlovice, ktorý bol postavený z lásky. Dal ho vystaviť Jan Dětřich Petřvaldský z lásky pre svoju manželku, ktorá sa však bohužiaľ dokončenia zámku nedočkala a po svadbe nečakane skonala. Prehliadnete si nielen luxusne zariadené interiéry, ale prejdete sa po okúzľujúcej barokovej záhrade a po rozsiahlom anglickom parku. V popoludňajších hodinách spoznáte kraj v okolí rieky Morava atraktívnou plavbou po Baťovom kanále, ktorá bude jednoznačne príjemným zážitkom. Oddýchnete si a budete sa kochať prírodou počas rekreačnej plavby. Deň môžete zakončiť príjemným posedením pri víne v niektorom z moravských sklepov alebo vinární. Vo večerných hodinách odchod na hotel. Ubytovanie. Nocľah.

2.deň :
po raňajkách zamierite do Vizovíc, ktoré sú rodiskom obľúbeného českého herca Boleka Polívku, ktorého si neodmysliteľne spájate s filmami Balada pro banditu, Šašek a královna a Dědictví aneb kurvahošigutentag. Prehliadnete si zámok Vizovice s bohato zdobenými interiérmi, kde nájdete kvalitný nábytok, množstvo porcelánu a orientálne predmety. Nezabudnite vo Vizoviciach ochutnať pálenku Jelínek, ktorá pochádza priamo odtiaľto a má vyše 400-ročnú tradíciu. Vplyvom vhodných klimatických podmienok sa vo vizovickom regióne mimoriadne darí ovocným stromom predovšetkým slivkám. Po návšteve Vizovíc si pozriete nevšednú atrakciu, ojedinelú ZOO v celej Európe -  Kovozoo. Nájdete tu 250 zvierat vytvorených z kovového šrotu v životnej veľkosti. Svojou prepracovanosťou a dokonalosťou sú takmer autentické so živými. Môžete uvidieť žirafy, slony, ťavy, gorilu, nosorožcov, korytnačky,... Na záver zamierite do Luhačovíc, ktoré sú štvrté najväčšie a najkrajšie kúpele v Českej republike. Nachádzajú sa v malebnom údolí nedotknutej prírody. Jedinečné liečivé pramene radia Luhačovice k najlepším kúpeľom v Európe. Pozrite si toto krásne kúpeľné mestečko, jeho nenapodobiteľnú architektúru a pekné prostredie. Kúpele vďačia za svoju popularitu 12-tim minerálnym prameňom, z ktorých najznámejší je "Vincentka". Prechádzka mestečkom po kolonáde je relaxom pre každého človeka. Individuálny program. V prípade záujmu možnosť kúpania v niektorých z kúpeľoch ( na 2 hodiny), ktoré sú prístupné verejnosti. Odchod z Luhačovíc na Slovensko približne o 17:00 hod..  Zmena programu vyhradená. Pokyny k zájazdu obdrží e-mailom každý objednávateľ zájazdu najmenej 7 dní pred odchodom na zájazd.

Cena zájazdu zahŕňa:
autobusovú dopravu
1 x ubytovanie v hoteli 3* 
1 x raňajky
služby overeného sprievodcu CK
poistenie insolventnosti CK

V cene nie je zahrnuté:
obojsmerná miestenka  7 € / osoba ( môžete si vybrať presné miesto na sedenie v autobuse). Miestenky sa dodatočne zajednať nedajú. Prosíme v prípade záujmu si ich zaškrtnúť v objednávkovom formulári a do poznámky uviesť, kde by ste mali záujem sedieť ( napr. na strane šoféra, na strane sprievodcu, ktorý rad...)
nástupné miesta a príplatky: Nitra 7 € (garantovaný zvoz) Sereď 7 € (garantovaný zvoz) Trnava 7 € (garantovaný zvoz) Bratislava 0 € (garantovaný zvoz) Všetky nástupné miesta budú realizované
komplexné cestovné poistenie UNION 2 € / osoba / deň
príplatok za jednolôžkovú izbu 25 € / osoba / noc
plavba po Baťovom kanále 180 Kč / dospelá osoba, 90 Kč / deti od 3-15 rokov
zámok Buchlovice 170 Kč / dospelá osoba, 120 Kč / mládež od 6-18 rokov, 120 Kč / seniori nad 65 rokov, deti do 6 rokov zadarmo
zámok Vizovice 120 Kč  / dospelá osoba, 80 Kč / deti od 6-15 rokov, 80 Kč / seniori nad 65 rokov, deti do 6 rokov zadarmo
KOVOZOO 50 Kč / osoba ( cena je pre všetky vekové kategórie rovnaká ), deti do 3 rokov - zadarmo
vstup do wellness hotel Alexandria 4*  500 Kč / 120 min / osoba
Cestovná kancelária nezodpovedá za presné ceny vstupov, lístkov..., nakoľko sa ceny počas roka menia a CK ich nedokáže ovplyvniť.


Chcete viac?

Víza, cestovné poistenie, tématické pobyty...