Doprava

Strava

Typ zájazdu Pobytové zájazdy, Wellness

Kód zájazdu1125690

Cena od 0.00 €

Organizátor zájazdu

0 termínov vyhovujúcich filtru

Termín

Dĺžka pobytu

Cena

Doprava

Odjazd

 

Liečebný dom Aqua


Turčianske Teplice patria medzi najstaršie kúpeľné mestá Slovenska. Mesto je vďaka kúpeľom, vynikajúcim klimatickým podmienkam, čistému ovzdušiu a bohatstvu krás okolitej prírody ideálnym miestom na oddych, rekreáciu a regeneráciu. Bohato mineralizovaná turčianska termálna voda má liečivé účinky na ochorenia pohybového aparátu, urologické, nervové a gynekologické ochorenia. Stretnete tu nielen seniorov, ale aj dámy na skrášľovacom pobyte, športovcov, manažérov, zaľúbené páry, ale aj celé rodiny. Kúpele tvoria 3 liečebné domy v rôznych kategóriach ubytovania a ponúkajú balíčky s rôznym zameraním.

Poloha:
Aqua 2* je prakticky zariadený liečebný dom a nachádza sa v tichej časti Turčianskych kúpeľov, obklopený zeleňou a len 50 m od Spa a aquaparku. Teplice sú okresné mesto v Žilinskom kraji a historické centrum Horného Turca.

Vybavenie:
recepcia, reštaurácia, vstup do SPA & Aquapark , plaveckého bazéna Olympic, fitness centrum. Za poplatok: parkovanie. Povinné poplatky (platba na mieste): kúpeľný poplatok 0,45 €/os./noc.

Ubytovanie:

2- lôžkové štandardné izby, kúpeľňa, sprcha, WC, TV/SAT, balkón (väčšina izieb), Povinné poplatky (platba na mieste): daň z ubytovania (1 €/os./noc). Liečebný dom ponúka nasledovné pobyty:
Liečebný pobyt KLASIK  (7 noci) 
obsahuje: ubytovanie, plnú penziu, vyšetrenie/konzultáciu, voľný vstup do bazéna Olympic a do fitnes počas prevádzkových hodín, individuálny liečebný program (21 liečebných procedur na základe odporučenia lekára)

Liečebný pobyt SENIOR (5 noci) 

obsahuje: ubytovanie, polpenziu, vyšetrenie/konzultáciu, voľný vstup do bazéna Olympic a do fitnes počas prevádzkových hodín, individuálny liečebný program (10 liečebných procedur na základe odporučenia lekára)

Liečebný pobyt HARMÓNIA (4 noci) 
obsahuje: ubytovanie, polpenziu, 1 procedúra na každé prenocovanie, 2- hodinový vstup do SPA &  Aquapark, voľný vstup do bazéna Olympic a do fitnes počas prevádzkových hodín.

balíček  SPA & Aquapark (5 noci) 

obsahuje: ubytovanie, polpenziu,  3-  hodinový vstup do SPA &  Aquapark, voľný vstup do bazéna Olympic a do fitnes počas prevádzkových hodín.

balíček BED&BREAKFAST (2 noci a viac) 

obsahuje: ubytovanie, raňajky, voľný vstup do bazéna Olympic a do fitnes počas prevádzkových hodín. 


Stravovanie:
Polpenzia alebo plná penzia formou bufetu v liečebnom dome Veľká Fatra.

Chcete viac?

Víza, cestovné poistenie, tématické pobyty...