Doprava

Strava

Typ zájazdu Exotika, Plavby

Kód zájazdu1121932

Cena od 0.00 €

Organizátor zájazdu

0 termínov vyhovujúcich filtru

Termín

Dĺžka pobytu

Cena

Doprava

Odjazd

 

MSC Splendida - Perly Karibiku I.


Úvod:
Výletná loď MSC SPLENDIDA bola postavená v r. 2009. Kapacita lode je 3274 pasažierov a 1332 členov posádky. Celkovo má 18 palúb (z toho 15 pre pasažierov). K vybaveniu lode patrí: MSC AUREA SPA wellness centrum (sauny, masáže, vírivky, kaderníctvo, kozmetika), moderne vybavené fitnes centrum, MSC YACHT CLUB (privátna čas lode s vlastnou recepciou, bazénom, reštauráciou a barom s all inclusive službami), 5 bazénov (1 krytý), tobogan,12 víriviek, multifunkčné športové ihrisko (basketbal,tenis, futbal, volejbal), vonkajšia bežecká dráha, squashové ihrisko, bowling, 4 D kino, divadlo, disko, kasíno, konferenčné miestnosti, animácie, detské kluby, videoherňa, Formula 1 simulátor, knižnica, internetový kútik, obchody, 6 reštaurácií a 14 barov.

Perex:
8-dňová výletná plavba.

Ubytovanie:
Elegantne zariadené kajuty sú vybavené regulovateľnou klimatizáciou, SAT TV, minibarom,telefónom, trezorom a sušičom na vlasy, kúpeľňou so sprchou alebo vaňou, toaletou a kozmetikou. 24 hod. kajutový servis a osobný kajutový stevard. Typy kajút:vnútorné kajuty, kajuty s oknom, kajuty s balkónom a suity (všetky kajuty pre 2 až 4 osoby). K dispozícii sú aj bezbariérové kajuty.

Stravovanie:
Plná penzia (voda, káva, čaj z automatov v bufetovej reštaurácii).

Celková cena zahŕňa:
7x ubytovanie v kajute s plnou penziou, vodu, kávu a čaj v bufetovej reštaurácii, prístavné poplatky 140 EUR/osoba, vybrané služby na lodi (fitnes centrum, bazény a vírivky na vonkajšej palube, športové ihrisko, detské kluby, animácie počas celého dňa,...).

Celková cena nezahŕňa:
Dopravu do/z prístavu, nápoje, prepitné (platba na lodi) 10 EUR/dospelá osoba/noc, 5 EUR/dieťa 3-14 rokov/noc, fakultatívne výlety, platené služby na lodi (4D kino, formula 1 simulátor, wellness centrum, masáže,...), komplexné cestovné poistenie.

Poznámka:
Ceny plavieb sú uvedené v eurách na osobu, pokiaľ nie je uvedené inak a sú aktuálne ku dňu vydania katalógu. Cenníky lodných spoločností sa môžu počas jeho platnosti meniť na základe rozhodnutia jednotlivých spoločností a v závislosti od stavu predaja, preto platné ceny vami vybratej plavby vám budú oznámené v čase jej výberu. Lodná spoločnosť si vyhradzuje právo a zmenu trasy (prístavov a časov kotvenia).

Doprava:
Letecká. Viac informácií dostanete vo Vašej CK.

1. deň:
Fort de France (Martinik) odchod 23:00 hod.

2. deň:
Pointe-a-Pitre (Guadeloupe) príchod 08:00 hod - odchod 19:00 hod.

3. deň:
Castries (St. Lucia) príchod 08:00 hod - odchod 18:00 hod. 

4. deň:
Bridgetown (Barbados) príchod 08:00 hod - odchod 20:00 hod.

5. deň:
Port of Spain (Trinidad & Tobago) príchod 09:00 hod - odchod 18:00 hod.

6. deň:
Saint George (Grenada) príchod 08:00 hod - odchod 18:00 hod.

7. deň:
Kingstown (St. Vincent & Grenadiny) príchod 09:00 hod - odchod 18:00 hod.

8. deň:
Fort de France (Martinik) príchod 08:00 hod.

Chcete viac?

Víza, cestovné poistenie, tématické pobyty...