Doprava

Strava

Typ zájazdu Exotika, Plavby

Kód zájazdu1121931

Cena od 0.00 €

Organizátor zájazdu

0 termínov vyhovujúcich filtru

Termín

Dĺžka pobytu

Cena

Doprava

Odjazd

 

MSC LIRICA - Skvosty Emirátov a Omán


Úvod:
Výletná loď MSC LIRICA bola postavené v roku 2003 a rekonštruovaná v roku 2015 vrámci programu MSC Renaissance Programme. Celkovo má 13 palúb (z toho 9 pre cestujúcich). Kapacita lode je cca 2.100 pasažierov a 730 členov posádky. Na lodi sa nachádzajú 2 hlavné reštaurácie, kde sú podávaná tradičná stredomorská kuchyňa ako aj medzinárodné špeciality. Zabaviť sa môžete v 8 baroch venovaným rôznym témam, napríklad moderný americký bar Beverly Hills bar, či útulný Lord Nelson Pub, pripomínajúci typickú Anglickú krčmu. Voľný čas môžete tráviť v modernom Broadway divadle, či v disko klube The Blue Club Disco, alebo skúsiť šťastie v kasíne Las Vegas. K vybaveniu lode patria aj: moderne zariadené fitnes centrum, mulfitunkčné športovisko (basketbal, futbal, tenis,...), vonkajšia bežecká dráha, internetová kaviareň, obchody, kaderníctvo, kozmetika, detské kluby a animácie, videoherňa, vonkajší bazén, MSC AUREA SPA wellness centrum (sauny, turecké kúpele, masáže, vírivky, joga centrum).

Perex:
8-dňová výletná plavba.

Ubytovanie:
Klimatizované kajuty s talianskym dizajnom sú vybavené SAT TV, rádiom, minibarom, telefónom, trezorom, kúpeľňou so sprchou a WC, sušičom na vlasy, kozmetikou, pripojenie na internet za poplatok. Dvadsaťštyrihodinový kajutový servis a osobný kajutový stevard. Typy kajút: vnútorné bez okna (pre 2-4 osoby), kajuty s oknom (pre 2-4 osoby), kajuty s balkónom (pre 2-3 osoby) a suity (pre 2-3 osoby).

Stravovanie:
Plná penzia (voda, káva, čaj z automatov v bufetovej reštaurácii).

Celková cena zahŕňa:
7 x ubytovanie v kajute s plnou penziou, vodu, kávu a čaj v bufetovej reštaurácii, prístavné poplatky 140 EUR / osoba, vybrané služby na lodi (bazény, vírivky, športové ihrisko, detské kluby, animácie,..).

Celková cena nezahŕňa:
Dopravu do/z prístavu, nápoje, prepitné (platba na lodi) 10 EUR/dospelá osoba/ noc, 5 EUR/dieťa 3 – 14 rokov/noc, fakultatívne výlety, cestovné poistenie, platené služby na lodi (wellness centrum, videoherňa,...).

Poznámka:
Ceny plavieb sú uvedené v eurách na osobu, pokiaľ nie je uvedené inak a sú aktuálne ku dňu vydania katalógu. Cenníky lodných spoločností sa môžu počas jeho platnosti meniť na základe rozhodnutia jednotlivých spoločností a v závislosti od stavu predaja, preto platné ceny vami vybratej plavby vám budú oznámené v čase jej výberu. Lodná spoločnosť si vyhradzuje právo a zmenu trasy (prístavov a časov kotvenia).

Doprava:
Letecká z Viedne, Budapešti alebo Prahy. Viac informácií dostanete vo Vašej CK.

1. deň:
Dubaj (SAE) nalodenie poobede/večer.

2. deň:
Dubaj (SAE) odchod 21:00 hod.

3. deň:
Abu Dhabi (SAE) príchod 06:00 hod - odchod 20:00 hod.

4. deň:
Sir Bani Yas ostrov (SAE) príchod 07:00 hod - odchod 17:00 hod.

5. deň:
Deň na mori, plavba do Ománu.

6. deň:
Muscat (Omán) príchod 07:00 hod - odchod 17:00 hod.

7. deň:
Dubaj (SAE) príchod 13:00 hod.

8. deň:
Dubaj (SAE) vylodenie doobeda

Chcete viac?

Víza, cestovné poistenie, tématické pobyty...