Doprava

Strava

Typ zájazdu Exotika, Plavby

Kód zájazdu1121930

Cena od 0.00 €

Organizátor zájazdu

0 termínov vyhovujúcich filtru

Termín

Dĺžka pobytu

Cena

Doprava

Odjazd

 

MSC SEAVIEW - Dubaj, Bahrajn, Katar


Úvod:
Luxusná výletná loď MSC SEAVIEW bola krstená v júni 2018. Kapacita lode je 5179 pasažierov a 1413 členov posádky. Celkovo má 18 palúb (z toho 14 pre pasažierov). K vybaveniu lode patrí: MSC AUREA SPA wellness a fitnes centrum (sauny,masáže, vírivky, soľná jaskyňa, ľadová fontána...), MSC YACHT CLUB (oddelená privátna časť lode s all inclusive službami, recepciou, reštauráciou, barom, bazénom a slnečnou terasou, s priamym vstupom do spa), 4 bazény (1 so zaťahovacou strechou), 13 víriviek, akvapark s lanovou dráhou, multifunkčné ihrisko (tenis, futbal,basketbal, volejbal), vonkajšia bežecká dráha, bowling, formula 1 simulátor, videoherňa, nahrávacie štúdio,minigolf, divadlo, XD kino, diskotéka, kasíno, animácie,detské kluby a herne (LEGO®, CHICCO®), knižnica,konferenčné miestnosti, internetový kútik, obchody, zdravotnícke centrum, 10 reštaurácií a 20 barov.

Perex:
8-dňová okružná plavba.

Ubytovanie:
Elegantne zariadené kajuty sú vybavené regulovateľnou klimatizáciou, SATTV, minibarom, telefónom, trezorom a sušičom na vlasy, kúpeľňou so sprchou alebo vaňou, toaletou a kozmetikou.24 hod. kajutový servis. Typy kajút: vnútorné kajuty, kajuty s oknom, kajuty s balkónom a suity, niektoré s vírivkou na terase (všetky typy kajút pre 2 až 4 osoby). K dispozícii sú aj rodinné kajuty prepojené dverami pre 4 až 10 osôb.

Stravovanie:
Plná penzia (v cene voda, káva, čaj z automatov v bufetovej reštaurácii).

Celková cena zahŕňa:
7x ubytovanie v kajute s plnou penziou, voda, káva, čaj v bufetovej reštaurácii, vybrané služby na lodi (bazény, vírivky, fitnes centrum, detský vodný park, detské kluby, multifunkčné športové ihrisko,...), prístavné poplatky 140 EUR/osoba.

Celková cena nezahŕňa:
Dopravu do/z prístavu, prepitné (10 EUR/dosp.os./noc, 5 EUR/dieťa 3-14 rokov/noc), nápoje, platené služby na lodi (wellness, salón krásy, bowling, XD kino, formula 1 simulátor,...), vstupnú kartu do Bahrajnu a víza do Kataru (platba na mieste), fakultatívne výlety, komplexné cestovné poistenie.

Poznámka:
Ceny plavieb sú uvedené v eurách na osobu, pokiaľ nie je uvedené inak. Cenníky lodných spoločností sa môžu počas jeho platnosti meniť na základe rozhodnutia jednotlivých spoločností a v závislosti od stavu predaja, preto platné ceny vami vybratej plavby vám budú oznámené v čase jej výberu. Lodná spoločnosť si vyhradzuje právo a zmenu trasy (prístavov a časov kotvenia).

Doprava:
Letecká z Viedne, Budapešti alebo Prahy. Viac informácií dostanete vo Vašej CK.

1. deň:
Dubaj (SAE) odchod 23:00 hod.

2. deň:
Abu Dhabi (SAE) príchod 07:00 hod - odchod 21:00 hod.

3. deň:
Sir Bani Yas ostrov (SAE) príchod 08:00 hod - odchod 17:00 hod.

4. deň:
Deň na mori, plavba do Bahrajnu.

5. deň:
Bahrajn (Bahrajn) príchod 08:00 hod - odchod 18:00 hod.

6. deň:
Doha (Katar) príchod 07:00 hod - odchod 16:00 hod.

7. deň:
Dubaj (SAE) príchod 09:00 hod.

8. deň:
Dubaj (SAE) vylodenie doobeda

Chcete viac?

Víza, cestovné poistenie, tématické pobyty...