Doprava

Strava

Typ zájazdu Pobytové zájazdy, Exotika, Golf, Potápanie, Len pre dospelých

Kód zájazdu1118453

Cena od 0.00 €

Organizátor zájazdu

0 termínov vyhovujúcich filtru

Termín

Dĺžka pobytu

Cena

Doprava

Odjazd

 

Royalton Hicacos and Spa Varadero


Program

1: ODLET DO HAVANY
Odbavenie 2 hodiny pred odletom. Odlet a prílet do Havany. Uvítanie na letisku, transfer do hotela vo svetoznámom letovisku Varadero, ktoré je od Havany vzdialené 140 km. Ubytovanie, nocľah.

2 - 10: VARADERO
Pobyt v hoteli vo Varadere s raňajkami, polpenziou či s programom All Inclusive. Najväčšie turistické letovisko Kuby Varadero sa veľmi rýchlo rozvíja, prebieha tu výstavba veľmi kvalitných hotelov s kvalitnými službami. Pláž s jemným bielym pieskom a pozvoľným vstupom do vody sa ťahá v dĺžke viac ako 20 km a ponúka ideálne podmienky na kúpanie, opaľovanie a vodné športy. Obľúbený program All Inclusive zahŕňa raňajky, obed aj večeru formou švédskych stolov, občerstvenie počas dňa, neobmedzenú konzumáciu nealkoholických aj alkoholických nápojov miestnej výroby vrátane vynikajúcich miestnych kokteilov a širokou ponukou športových aktivít a nemotorizovaných vodných športov. Počas dňa aj večer hotely usporadúvajú animačné programy pre hotelových hostí vrátane opatrovania detí.

11: VARADERO - VIEDEŇ
Raňajky, popoludní transfer na letisko vo Varadere a odlet do Viedne.

12: PRÍLET VIEDNE
Prílet do Viedne.

Orientačný letový poriadok:
1 LX1575 VIEDEŇ ZURICH 09:40 11:10 2 LX8032 ZURICH HAVANA 13:25 18:45 3 LX8039 VARADERO ZURICH 19:20 10:45 + 1 deň 4 LX1578 ZURICH HAVANA 12:40 14:00  

Cena zahrnuje:

leteckú dopravu Viedeň – Zurich – Havana / Varadero - Zurich - Viedeň so SWISS AIRLINES transfery letisko – hotel – letisko klimatizovaným autobusom 10 x nocľah s programom All Inclusive vo vybranom hoteli podľa termínu a sistenciu česky hovoriaceho delegáta
asistenciu partnerskej CK

Cena nezahrnuje:
letiskové taxy 399,- EUR vstupné vízum 36,- EUR fakultatívne výlety cestovné poistenie ECP 3,50 EUR/osoba/deň


Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. Hotely z našej ponuky sú vždy na vyžiadanie a spätné potvrdenie !Royalton Hicacos and Spa Varadero


Popis:
luxusný hotelový rezort určený iba pre páry staršie ako 18 rokov, nachádza sa uprostred tropickej záhrady, cca 8 km od centra Varadera.

Vybavenie:
vstupná hala s recepciou, zmenáreň, slnečná terasa, 5 reštaurácií (z toho 4 A la carte - talianska, karibská, rybie a gril-bar), 5 barov, obchod so suvenírmi, butik. Wi-Fi za poplatok.


Vybavenie izieb:
kúpeľňa s WC, fén, klimatizácia, sat. TV, telefón, trezor, kávovar, žehlička s žehliacou doskou a balkón alebo terasa s výhľadom do záhrady. V základnej cene izba Junior Suite. Na izbe je možné ubytovať maximálne 2 dospelé osoby. Ubytovanie detí nie je možné.

Vyšší štandard ubytovania spracujeme na vyžiadanie - izba Royal Suite a Presidential Suite.
http://www.royaltonresorts.com/royalton-hicacos  


Stravovanie:
All Inclusive zahŕňa: raňajky, obedy aj večere formou bufetu v hlavnej reštaurácii, snacky a neobmedzená konzumácia miestnych aj medzinárodných nealkoholických a alkoholických nápojov (bary sú otvorené od 8.00 do 03.00), večere v niektorej z A la carte reštaurácií (nutná rezervácia deň vopred).

Pláž:
dlhá pláž s jemným bielym pieskom priamo pri hoteli. Ležadlá a slnečníky na pláži bez poplatku.

Zábava a šport:
3 veľké prepojené bazény, ležadlami a slnečníky pri bazéne bez poplatku, All Inclusive zahŕňa: 3 tenisové kurty, stolný tenis, aerobik, vodná gymnastika, squash, biliard, šípky, fitnescentrum, basketbal, plážový volejbal, minigolf, sauna, jacuzzi, vodné športy - windsurfing, katamarány, potreby na šnorchlovaním, Potápanie (1 ponor denne), denne aj večerné animačné programy a zábavné šou. Za poplatok: Kúpeľná terapia, masáže, golf, kurzy potápanie.Vzdialenosť od centra8 km

Chcete viac?

Víza, cestovné poistenie, tématické pobyty...