Doprava

Strava

Typ zájazdu Plavby

Kód zájazdu1105784

Cena od 0.00 €

Organizátor zájazdu

0 termínov vyhovujúcich filtru

Termín

Dĺžka pobytu

Cena

Doprava

Odjazd

 

MSC Fantasia - Ostrovy Stredomoria


Úvod:
8-dňová okružná plavba.

Perex:
Výletná loď MSC FANTASIA bola postavená v r. 2008. Kapacita lode je 3274 pasažierov a 1332 členov posádky.Celkovo má 18 palúb (z toho 14 pre pasažierov).K vybaveniu lode patrí: MSC AUREA SPA wellness centrum (sauny, turecké kúpele, masáže, vírivky, kaderníctvo, kozmetika), moderne vybavené fitnes centrum, MSC YACHT CLUB (privátna časť lode s vlastnou recepciou, bazénom, reštauráciou a barom s all inclusive službami), 5 bazénov (1 krytý),tobogan, 12 víriviek, multifunkčné športové ihrisko(basketbal, tenis, futbal, volejbal), vonkajšia bežecká dráha, squashové ihrisko, 4 D kino, divadlo, disko,kasíno, konferenčné miestnosti, animácie, detské kluby, video herňa, Formula 1 simulátor, knižnica,internetový kútik, obchody, 6 reštaurácií a 14 barov


Program:

1. deň:
Janov (Taliansko) nalodenie cca 18:00 hod.

2. deň:
Civitavecchia/Rím (Taliansko) príchod 07:00 hod - odchod 19:00 hod.

3. deň:
Palermo/Sicília (Taliansko) príchod 10:00 hod - odchod 18:00 hod. 

4. deň:
Cagliari/Sardínia (Taliansko) príchod 09:00 - odchod 17:00 hod.

5. deň:
Palma de Mallorca (Španielsko) príchod 13:30 - odchod 23:59 hod.

6. deň:
Valencia (Španielsko) príchod 08:00 hod. - odchod 16:00 hod.

7. deň:
Marseille (Francúzsko) príchod 12:00 hod. - odchod 20:00 hod.

8. deň:
Janov (Taliansko) príchod 08:00 hod.


Ubytovanie:
Elegantne zariadené kajuty sú vybavené regulovateľnou klimatizáciou, SAT TV, rádiom, minibarom, telefónom, trezorom, kúpeľňou so sprchovacím kútom (alebo vaňou), WC, sušičom  na vlasy a kozmetikou. 24 hod. kajutový servis. Typy kajút: vnútorné kajuty, kajuty s oknom, kajuty s balkónom a suity (všetky s kapacitou 2 až 4 osoby). K dispozícii sú aj bezbariérové kajuty.

Stravovanie:
Plná penzia.


Doprava:
Individuálna, autobusová alebo letecká z Viedne. Viac informácií dostanete vo Vašej CK.


Celková cena zahŕňa:
7x ubytovanie v kajute s plnou penziou, vodu, kávu a čaj v bufetovej reštaurácii, prístavné poplatky 140 EUR/osoba, vybrané služby na lodi (fitnes centrum, bazény a vírivky na vonkajšej palube, športové ihrisko, detské kluby, animácie počas celého dňa,...).

Celková cena nezahŕňa:
Dopravu do/z prístavu, nápoje, prepitné (platba na lodi) 10 EUR/dospelá osoba/noc, 5 EUR/dieťa 3-14 rokov/noc, fakultatívne výlety, platené služby na lodi (4D kino, formula 1 simulátor, wellness centrum, masáže,...), komplexné cestovné poistenie.

Poznámka:
Ceny uvedené v tomto cenníku sú v eurách a sú aktuálne ku dňu vydania katalógu. Cenníky lodných spoločností sa môžu počas jeho platnosti meniť na základe rozhodnutia jednotlivých spoločností a v závislosti od stavu predaja, takže platné ceny vami vybratej plavby vám budú oznámené v čase jej výberu.Chcete viac?

Víza, cestovné poistenie, tématické pobyty...